Een sound die je raakt
Ben je rond 27 jaar en ben je gek op samen zingen? Dan is deelnemen aan Vocal Freedom een héél goed idee. De zangeressen zingen al een tijdje samen en krijgen steeds meer hun eigen sound. Pop, soul, anderstalig, Vintage, anno nu. Met een grote variatie in zangstijl: meerstemmig, dan weer een a capella medley en mash up’s.
Wat heeft een zanggroep echt nodig? Juist, een enthousiaste, muzikale en inspirerende docent. En die hebben we! Jazz-zangeres Carmen Gomes weet het beste uit iedere zangeres én de zanggroep te halen en zorgt ervoor dat Vocal Freedom ook op het podium straalt.
Je komt het koor dan ook regelmatig tegen bij optredens. Zo hebben Paradiso en het Ostade Theater al kennis met ze gemaakt.
Ben je ook zo’n zangwonder en benieuwd of deze zanggroep iets voor je is? Kom dan eens luisteren en doe mee met deze bijzondere zanggroep van Muziekschool Amsterdam.