In Amsterdam heb ik in 2018 de opleiding toetsen, pop afgerond aan het conservatorium. Daarvoor al speelde ik altijd in verscheidene bands, zoals Indian Askin en the Mighty Breaks en momenteel in de band 'Go Fishing!'. Daarnaast produceer ik (reclame-)muziek en ben ik piano/keyboard docent en bandcoach!
Elke les ziet er net anders uit. De ene leerling speelt graag pop/rock songs en leert alles over akkoorden en improviseren, terwijl de andere leerling klassiek speelt en noten leert lezen. We kunnen zelfs aan de slag met sounds en eigen composities (+ het opnemen daarvan). Daarnaast behandelen we techniek, timing, houding, etc.
De afwisseling maakt het voor mij zo leuk, naast dat het personaliseren van de lessen en het zien van de ontwikkeling van leerlingen veel voldoening geeft.
Wat: In 2018 heb ik de opleiding toetsen en pop afgerond aan het Conservatorium in Amsterdam.
Ik werk als zelfstandige docent bij Muziekschool Amsterdam
Kvk: 73199990