Workshops met CJP

Ontdek je eigen sound

Contact

Wil je meer informatie over de workshops met CJP? Neem dan contact met ons op.

DJ, Rap, Beats & Songwriting workshops met CJP 

De workshopseries van Muziekschool Amsterdam geven VO leerlingen en MBO studenten de kans om hun eigen stem te laten horen. Samen met professionals uit de Amsterdamse muziekscene duiken deelnemers in de wereld van beats, lyrics en productie, van een eerste idee tot eigen track of optreden. 

 

Praktisch en actueel 

De aanpak is praktisch. De workshops zijn actueel en spelen in op de leefwereld van jongeren in de stad. Het programma sluit goed aan bij taal-, burgerschap- en maatschappijvakken van alle verschillende VO- en MBO opleidingen.  

 

Ontdek je eigen sound

Studenten krijgen tijdens de workshops Rap & Recording en Songwriting & Production inzicht in het volledige maakproces: het schrijven, opnemen en produceren van een track en het live uitvoeren. Bij de workshopserie DJ werken studenten naar een eindoptreden toe waar ze hun eigen set gaan draaien (dit optreden kan live of via livestream). Bij alle series is er veel aandacht voor het vinden van je eigen geluid en verhaal. De deelnemers doen dat in een veilige, inspirerende omgeving waarin diversiteit en expressie centraal staan. 
 
De workshopseries dragen bij aan onderwijsdoelen als: 
Aanbod: workshops serie van standard 4 of 8 lessen (maatwerk mogelijk) 
Kiezen uit: DJ, Rap of Beats & Songwriting 
Locatie: uit te voeren op VO / MBO locatie of muziekschool locatie